Lenoshení na balkoně

Když máme štěstí a žijeme v bytě s balkonem, může tento prostor působit jako únik od městského shonu. Často se bohužel stává, že balkony jsou malé a úzké, což nám brání v pohodlném lenoshení. To však není důvod k zoufalství! Lenoshka a skládací stolek jsou ideálním řešením pro balkony, které mají omezený prostor. Pojďme se podívat na vlastnosti, které dělají lenoshku vhodným doplňkem na balkon.

Skládací konstrukce

Hlavní výhodou Lenoshky je, že může být snadno složena nebo rozložena podle potřeby, což znamená, že můžete mít pohodlné posezení až do okamžiku, kdy ho nepotřebujete, a pak ho jednoduše složit, aby uvolnil prostor. Lenoshka může proměnit i ten nejmenší balkon v příjemné a funkční místo k odpočinku a relaxaci.

Odolnost vůči venkovním podmínkám

Povrchová úprava je provedena pomocí ochranného oleje, který dělá akát i smrk odolným vůči povětrnostním podmínkám, vodě, slunci nebo dokonce i proti sněhu.

Životnost samotného smrkového dřeva při každoroční údržbě ochranným olejem dosahuje až deseti let, životnost akátového dřeva až čtyřiceti let. Akátové dřevo je velmi trvanlivé a odolné vůči venkovním podmínkám a mechanickému poškození. Oproti ostatním druhů dřevin je akát odolnejší vůči hnilobě a houbám.

Barevné provedení

Díky možnosti volby mezi světlou a tmavou smrkovou kolekcí můžete snadno přizpůsobit styl vašeho interiéru podle aktuálních trendů nebo vašich osobních preferencí. Světlý nábytek vytváří dojem klidu, lehkosti, ale kromě toho může i opticky zvětšit a prosvětlit místnost. Naproti tomu tmavý nábytek přídá do místnosti pocit elegance a útulnosti. 

Lenoshky můžete barevně kombinovat s polštářky a podsedáky světlé nebo tmavé barvy. 

Zajímá tě příběh Lenoshky? Neváhej a přečti si něco o tom jak Lenoshka přišla na svět.

Nákupní košík