Lenoshka

V roce 1999 přišel náš otec a zakladatel Josef Puchmeltr s novým designem skládacího nábytku bez lepených spojů, v této době tento jednoduchý,  minimalistický design působil velmi přitažlivě. Díky praktickému a pohodlnému provedení se jeho produkt velmi rychle uchytil na zahraničním trhu, během pár měsíců naplnily objednávky zahraničních hotelů  výrobní kapacitu jeho truhlářství na maximum. Díky zájmu o lenoshky se Josef se svým truhlářstvím odprostil od sériové výroby  a začal vyrábět především skládací lenoshky. 

 Po celou svoji historii jsme dodávali lenoshky především do hotelů, ale v roce 2023 nás napadlo zpřistupnit naše lenoshky lidem domů, do domácností, na zahrady nebo na chaty. V létě roku 2O23 jsme spustili na webových stránkách Truhlářství Josef Puchmeltr E-Shop s prodejem lenoshek. Ke konci téhož roku nám, ale začlo docházet, že tomu něco chybí, že to mu chybí naše hodnoty. Chceme vybudovat platformu, která lidem sdělí, že je v pořádku si občas odpočnout a zastavit se. My v Lenoshce si stojíme za tím, že lenoshení je skvěle strávený čas a nestydíme se za to.

 Lenoshte se s námi.

2024

DOT


Vypuštení Lenoshky do světa. 

2023


Prodej venkovní a vnitřní kolekce skládacího nábytku koncovým zákazníkům přes E-shop pod Truhlářstvím Josef Puchmeltr.

Myšlenky týkající se oddělení prodeje skládacího nábytku od Truhlářství Josef Puchmeltr a vytvoření Lenoshky jako samostatné bytosti.

DOT

2023

1999

DOT


Nápad na originální design skládacího nábytku bez lepených spojů. 

Po množství nezdařených pokusů se nám podařilo příjít s finálním designem a konstrukcí Lenoshky. 

Lenoshka se velmi rychle rozkřikla mezi zahraničními firmami, které si ji kvůli pohodlnému designu velmi oblíbily.

1995

Začatek zakázkové a sériové výroby nábytku,dřevěných výrobků, polotovarů a vybavení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou v rámci spolupráce s dalšími výrobci.

Výroba nábytku na míru z materiálů: masiv, dýha, lamino a MDF. Povrchová úprava výrobků vysokotlakým stříkacím zařízením, transparentními a pigmentovými laky, případně úprava povrchů mořením, olejováním či voskováním.

DOT

1995

1992

DOT

První myšlenky na podnikání směrem truhlářské výroby.

Vystupujeme od této chvíle pod jménem Truhlářství Josef Puchmeltr.

Mohlo by vás zajímat

Proč je důležité občas vypnout a lenoshit se? 

Jak udržovat Lenoshku?

Akát vs smrk, který vybrat?

Prvotřídní kvalita

Kvalitně vyrobené produkty

Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč

Doprava po celé České Republice zdarma

Dlouholeté zkušenosti

Na trhu od roku 1995

Nákupní košík